Siparişiniz, kayıtlı teslimat adresinize, kargo ile 5 iş günü içerisinde gönderilecektir. Siparişinizi vermeden önce teslimat adresinizi lütfen kontrol ediniz.

İade

Siparişinizle memnuniyetiniz bizim en önemli önceliğimiz. Herhangi bir nedenle ürününüzden memnun kalmazsanız, uygun ürünler veya kusurlu malların zamanında iade edilmesini gerekli iade şartlarına uyulması durumunda memnuniyetle kabul ederiz.

Kargo ile iade;

  • İade etmek istediğiniz ürünler için bizimle iletişime geçiniz
  • Bu doğrultuda size Anlaşmalı Kargo bilgilerimiz iletilecektir.
  • Lütfen gönderdiğiniz ürünlerin iade şartlarına uygun olduğundan ve gönderinize faturanızı eklediğinizden emin olun.

Mağazadan iade;

  • pusulafabrika.com’dan satın aldığınız ürünleri mağazamızdan da iade edebilirsiniz.
  • İade işlemi için tarafınıza iletilen faturanın mağazada işlem sırasında ibraz edilmesi gerekmektedir.

İade Şartları

15 gün içerisinde iade hakkı: İade etmek istediğiniz ürünleri, faturasıyla birlikte siparişi teslim aldığınız tarihten itibaren 15 gün içerisinde ürünle birlikte geri gönderebilirsiniz. Ürünlerin iade edilebilmesi için iade koşullarına uyması gerekmektedir. İade edilen mal, ambalajını ve etiketlerini içermelidir. Kullanılmış mallar kusurlu olmadığı sürece iade edilemez.

Geri ödemeler: İade ettiğiniz ürünler iade şartlarına uyduğu takdirde, şirketimiz geri ödemeleri 2 iş günü içerisinde bankaya iletmektedir. Bundan sonraki süreci bankanızdan takip edebilirsiniz.

Kişiselleştirilmiş Ürün
Şirketimiz tarafından kaynaklanan bir hata olmadıkça ve ayıplı mal olmadıkça bu ürünler iade edilemez. Siparişiniz bir hatayla geliyorsa, hata şirketimiz tarafından kaynaklanıyorsa ücretsiz olarak yeniden gönderilebilir veya geri ödeme yapılabilir.

İade Adresi: Cumhuriyet Mah. Serhat Sok. No: 11-13 D: 18 59510 Kapaklı/Tekirdağ Türkiye

Herhangi bir sorunuz veya iade ederken yardıma ihtiyacınız varsa +90 545 280 72 84 ’u arayabilirsiniz.